Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2018

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2018:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 10 november 15:30
Albin Lander Nannylunds IF Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 10 november 12:00
Alexander Johansson Uppsala BC 90 Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Anders Nilsson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 10 november 10:30
Anders Rosberg BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 10 november 10:30
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Andreas Löfqvist BK Klossen Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Anette Oskarsson Team Taggen BK Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Anna Frost BK Klossen Damer klass D Söndagen den 11 november 09:00
Anna Jansson Motala BF Damer klass D Söndagen den 11 november 10:30
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Final Damer 14:00
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B Lördagen den 10 november 14:00
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer klass B Lördagen den 10 november 15:30
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Lördagen den 10 november 10:30
Annica Rundqvist Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 10 november 10:30
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 10 november 10:30
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Söndagen den 11 november 10:30
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 10 november 10:30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 11 november 09:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer klass B Lördagen den 10 november 14:00
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 11 november 10:30
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 10 november 14:00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass C Lördagen den 10 november 15:30
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass A Final Damer 14:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 10 november 12:00
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 11 november 10:30
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Final Herrar 14:00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar klass B Söndagen den 11 november 12:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 10 november 15:30
Daniel Pettersson Volvo FK Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass B Lördagen den 10 november 15:30
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer 14:00
Dennis Andersson Vindens BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Desirée Lundin Volvo FK Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Eddie Engström FF Österlen Herrar klass A Lördagen den 10 november 12:00
Eddie Engström FF Österlen Herrar klass A Final Herrar 14:00
Elin Jörnelind Warpen BK Damer klass A Lördagen den 10 november 15:30
Emil Antonsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 10 november 15:30
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 10 november 10:30
Erica Vidberg Föreningen Parasport Lund Damer klass C Lördagen den 10 november 10:30
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Erik Frimodig BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 10 november 10:30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 10 november 15:30
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 11 november 10:30
Eva Månsson BK Varg Para Damer klass A Söndagen den 11 november 10:30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 10 november 12:00
FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 10 november 12:00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 10 november 17:00
Frida Westerström Nannylunds IF Damer klass C Söndagen den 11 november 12:00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Göran Göransson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass C Lördagen den 10 november 17:00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndagen den 11 november 12:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 10 november 10:30
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 10 november 15:30
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 10 november 17:00
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 11 november 10:30
Ida Jonsson Vilbergens HBK Damer klass C Söndagen den 11 november 09:00
Ida Lindberg BK Triss Damer klass B Söndagen den 11 november 10:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass B Lördagen den 10 november 15:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass A Final Damer 14:00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass D Lördagen den 10 november 15:30
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer 14:00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Janette Lindh Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer klass A Söndagen den 11 november 10:30
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 10 november 12:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 10 november 10:30
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 10 november 10:30
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 10 november 15:30
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Johan Carlsson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar 14:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 10 november 17:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna 14:00
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Johan Landgren Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördagen den 10 november 10:30
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Johan Nyman Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Johannes Hult Team Taggen BK Herrar klass D Söndagen den 11 november 12:00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 10 november 12:00
Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar klass D Söndagen den 11 november 10:30
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar klass A Söndagen den 11 november 09:00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Lördagen den 10 november 10:30
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass A Final Ränna 14:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 10 november 10:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 11 november 12:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 10 november 12:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 10 november 14:00
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Final Herrar 14:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Kenneth Magnusson Team Kinnekulle HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Kenneth Sandberg BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 10 november 12:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Söndagen den 11 november 12:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Final Ränna 14:00
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 11 november 10:30
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Krister Karlsson Nannylunds IF Herrar klass D Söndagen den 11 november 12:00
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Kristoffer Frost BK Klossen Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 11 november 09:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar 14:00
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Lars-Inge Malmgren Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Lena Hultqvist Team Taggen BK Damer klass D Söndagen den 11 november 12:00
Lena Hultqvist Team Taggen BK Damer klass A Final Damer 14:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 10 november 14:00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 10 november 15:30
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Lennart Gustafsson Vilbergens HBK Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Lie Johansson Motala BF Rännklass B Söndagen den 11 november 10:30
Linda Jansson Nannylunds IF Damer klass C Söndagen den 11 november 12:00
Linda Lispers Nannylunds IF Damer klass B Söndagen den 11 november 12:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 11 november 09:00
Linn Ulander Warpen BK Damer klass C Lördagen den 10 november 15:30
Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Final Damer 14:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 10 november 14:00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass B Lördagen den 10 november 14:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 10 november 14:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass A Final Damer 14:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 10 november 12:00
Magnus Karlsson BK Bullerby (n) Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Magnus Thalinsson Vilbergens HBK Herrar klass D Söndagen den 11 november 09:00
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 10 november 10:30
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass A Final Herrar 14:00
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 10 november 12:00
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass B Söndagen den 11 november 10:30
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Lördagen den 10 november 15:30
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 11 november 09:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer klass C Lördagen den 10 november 14:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer klass A Final Damer 14:00
Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Martin Arvidsson BK Bullerby (n) Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Martin Gustavsson Klotrullarnas BK Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 10 november 12:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 10 november 17:00
Mathias Hallberg BK Klossen Herrar klass D Söndagen den 11 november 09:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Mats Berglund BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Mattias Andersson Premier BC Herrar klass B Lördagen den 10 november 15:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 10 november 12:00
Micky Hellman BK Tranan Rännklass A Lördagen den 10 november 15:30
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Lördagen den 10 november 14:00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Mikael Holma BK Bus Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 10 november 17:00
Monica Persson BK Bowlinggänget Damer klass D Söndagen den 11 november 09:00
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Söndagen den 11 november 10:30
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Final Herrar 14:00
Niklas Johansson BK Bullerby (n) Rännklass A Lördagen den 10 november 14:00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 11 november 12:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Olle Svensson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Olle Svensson BK Tranan Herrar klass A Final Herrar 14:00
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass A Final Herrar 14:00
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 11 november 12:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 10 november 12:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Final Ränna 14:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 11 november 10:30
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass A Final Herrar 14:00
Paul Gustafsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Per Rundblad Nannylunds IF Herrar klass C Söndagen den 11 november 12:00
Per-Åke Berglund BK Craft Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 10 november 12:00
Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Peter Johansson Nannylunds IF Herrar klass D Söndagen den 11 november 12:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 11 november 10:30
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 11 november 09:00
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 10 november 12:00
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass C Lördagen den 10 november 12:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass A Söndagen den 11 november 12:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Lördagen den 10 november 14:00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 10 november 12:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 10 november 10:30
Roland Gustavsson BK Craft Herrar klass A Söndagen den 11 november 09:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar klass B Söndagen den 11 november 09:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndagen den 11 november 10:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer 14:00
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass B Lördagen den 10 november 12:00
Sammy Juslin BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 10 november 15:30
Sara Berglund Klotrullarnas BK Damer klass D Lördagen den 10 november 15:30
Sara Malmgren Team Taggen BK Damer klass A Söndagen den 11 november 12:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 11 november 09:00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass B Söndagen den 11 november 12:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar 14:00
Sofia Appelgren Rosenlund Motala BF Damer klass D Söndagen den 11 november 10:30
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 10 november 12:00
Stefan Melin BK Klossen Herrar klass C Söndagen den 11 november 09:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 10 november 14:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Susanne Karlsson BK Bus Damer klass A Lördagen den 10 november 14:00
Terese Olsson BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer klass C Söndagen den 11 november 12:00
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer klass A Final Damer 14:00
Theres Strandberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 11 november 10:30
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 10 november 17:00
Tom Elingsworth BK Bullerby (n) Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Tom Elingsworth BK Bullerby (n) Herrar klass A Final Herrar 14:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Tomas Holm Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 10 november 10:30
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Lördagen den 10 november 15:30
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 11 november 10:30
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 11 november 10:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 14:00
Veronika Karlsson Eksjö BK/EBOK Damer klass B Söndagen den 11 november 12:00
Veronika Karlsson Eksjö BK/EBOK Damer klass A Final Damer 14:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass C Lördagen den 10 november 15:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 10 november 14:00